D-Smart Yanlış Bilgi Verdi.

Turaç Ö. |

Öncesinde taahhütle alınmış olan TV ve internet hizmetim, de yalın ADSL geçişim sağlanmamış, 3-4 ay sonra yalın ADSL geçiş sağlanması için arandım, görüşme yapılırken sorduğum "bu işlem süresinde internetim kesintiye uğrayacak mı? Uzun bir bekleme, internetimin kesilmesi gibi durumlar olacak mı? Bu soruya verilen cevap hayır bu işlem bizim tarafımızdan gerçekleştirilecek, internet kesintisi olmayacaktır buydu.

Şimdi bana söylenen aboneliğin iptal edilip (bu işlem süresi 48 saat) tekrardan yeni abonelik alınarak (işlem süresi 48 saat) olacağı. Bu mağduriyetimin duyulmasını ve giderilmesini istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  10:38

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03/11/2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 04 Kasım
  16:07

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz