D-Smart Yan Oda Üyeliği ve Servis Ücret Talebi!

Veyis Can K. |

D-Smart kullanıyorum 3 yıldır geçtiğimiz gün telefonuma mesaj geldi ve yan odada kampanya dendi. Cumartesi günü D-Smart müşteri hizmetlerini aradım ve bana sinema ve maxi paket herşey dahil 25 TL dendi tamam kabul ettim. Kurulum ücreti 40 TL ama size 20 TL dendi, tamam dedim ve kabul ettim. Kuruluma gelecekler sizi ararlar dendi ve kapattım telefonu. Yarım saat sonra kurulum için yetkili servisi aradı ve bana dedikleri kurulum yok sadece D-Smart kutuyu veririz biz gerisine karışmayız. Peki kutu verilecekse yan oda kampanyası neden oluyor ki. Hem kuruluma 20 TL alınacak hemde benim bağlantıma karışılmayacak ne anladım ki bu işten. Yetkili servis ek ücret istedi ve bende kabul etmedim.

Etiketler :

Teknik Servis Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  11:59

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 04.09.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.