14 Ekim 2016

D-Smart Yan Oda Kampanyası Mağduriyeti!

Annemin aboneliğinden yararlanarak Yan Oda Kampanyası'ndan yararlandım, ancak 3 ay sonra spor kanallarım kapandı, açıklama olarak da "3 ay hediye edilmiş size bu kanallar" dendi, yalnız bana bu konuda abonelik esnasında hiçbir bilgilendirme yapılmadı, kaldı ki Yan Oda Kampanyası'nda her iki abonede tüm kanalları izleyebilmeli. Annem de spor kanalları açık ben de kapalı. Aklıma şu soruda gelmiyor değil; bunlar bana giriş paketi aboneliği başlattı, diğer kanalları da 3 ay hediye etti. Lütfen derdime derman olun!

Serdar 79 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 21.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi14 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön