D-Smart Vermediği Hizmetin Parasını Alıyor!

Serveren Y. |

D-Smart veremediği hizmetin karşılığında haksız yere ücret alıyor. Sözleşmenin şartlarını yerine getirmediği halde üyelik iptali için 1000 tl gibi fahiş bir ücret talep ediyor. Yaklaşık 1 aydır hergün aramama rağmen hala ınternet kullanamıyorum. Müşteri hizmetleri en kaliteli hizmeti verdiğini iddia edip müşteriyle dalga geçiyor.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serveren Y.
  13 Mayıs
  14:36

  Firma beni arayip yine klasik cevabini verdi 48 saat icinde sorun cozulecekmis... Bir aydir 48 saat diyorlar... Ayni tas ayni hamam... Umarim bunlari okuyanlar iyice dusunup ona gore d-smart net internet hakkinda karar verirler... Bir modem kurulumu icin yasadigim sinir harbine bakin.. Hakkimi yasal olarak aramaya karar verdim

 • 13 Mayıs
  14:28

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 13/05/2012 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.