21 Nisan 2014

D-Smart Verilen Vaatleri Yerine Getirmiyor.

D-Smart üyesiyim, sürekli problemler yaşadığım için iptal ettirmek istiyordum. Ancak iptal işlemi yapıldığında 1 hafta karasal yayın dahi alınamıyormuş çok farklı bir sisteminiz var. Asıl konu şu geçen ay görüşme yaptığımda bana iade edilecek paramı bu ayki faturadan düşecektiniz ancak düşmediğiniz gibi tekrar bu ay 125 TL fatura ödedim. Lütfen gerekli görüşme ve dinlemeleri yapın bana verdiğiniz sözleri tutun yada konuyu tüketici hakem heyetinde konuşmak zorundayız.
Sizden haber bekliyorum.

Ali 103 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi25 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 22.04.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi22 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön