12 Mayıs 2014

D-Smart Verilen Vaatleri Yerine Getirmedi.

Bundan yaklaşık 1 ay kadar önce üyelik iptali yaptırmak istediğim. Ancak D-Smart'ın yüksek bir bedel talep ettiğini, bu nedenle tarafıma yardımcı olunmasını istemiştim. D-Smart yetkilileri ile yaptığım görüşmede sunulan bir teklif üzerine üyeliğimi iptal ettirmekten vazgeçtim. Ancak bana sundukları teklifi yerine getirmediler.

Bana üyeliğimi sonlandırmamam için paket değişikliği yapılacağı ve bundan sonraki faturalarımın 17 TL geleceği söylendi ancak bu ay yine faturam eski tarife üzerinden 37 TL geldi. Konu hakkında müşteri hizmetleri ile görüşerek konu hakkında bana geri dönüş yapılacağı söylense de kimse arayıp sormadı. Lütfen mağduriyetimin giderilmesi hususunda tarafıma yardımcı olunmasını istiyorum.

Onur 136 Okunma

Cevaplar

  • Onur15 Mayıs 2014

    geçen şikayetim sonucu belirttiğim gibi yine bir kere aradılar ve cevap veremedim.Bir dahada aramadılar.O kadar ilgili bir kurum ki diyecek bir şey bulamıyorum.Sanki 24 saat telefonla dolaşmak zorundayım,bir kere açtın açtın yoksa bir daha aramak yok D-Smart ilkesi gereği

  • D-Smart Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön