D-Smart Verilen Vaatleri Yerine Getirmedi!

Harun Ö. |

D-Smart uydu alıcısının 2007 yılından beri abonesi olan müşterilerinden biri olarak memnuniyetsizliğimi dile getirmek istiyorum. Sözde kurumsal olan bu şirket hiçbir zaman Kaliteli yayın ilkesi ve hizmeti olmadığı gibi şirket olarak verdikleri sözlere, yaşam boyu ücretsiz olarak yayın verecekleri taahhüdüne'de uymuyorlar. Kanallarını çeşitli paket programlarıyla satışa çıkartıyorlar.

Kendilerinden kaynaklanan yayın kalitesizliği ile kanalların zaman zaman görüntü verememesini'de çözemedikleri gibi; müşteri hizmetleri teknik servis personellerinin donanımlı, eğitimli ve Tecrübeye sahip olmadığını düşünüyorum. Üslup, hitap konuşma şekilleriyle çalışanlar olduğunu söylemek istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  14:13

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 04.09.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.