D-Smart ve Turkcell Tv'nin Müşterisini Bilgilendirmemesi.

Fatma Şahin M. |

D-Smart'tan Turkcell TV'ye kapıdan satış yöntemiyle abone olduk. 2 ay sonra bize D-Smart'tan 130 TL'lik fatura geldi. D-Smart'ı artık kullanmadığımızı Turkcell TV'ye geçtiğimizi söyledik. D-Smart abonelik süresi bittiği için kapatmamız gerekiyormuş. Bizi bununla ilgili ne D-Smart ne de Turkcell TV bilgilendirmedi.

Aynı firmanın uzantısı olduğu için (kapımıza gelip abonelik alanlar da D-Smart'tan olunca) Turkcell TV'ye geçince otomatik olarak D-Smart aboneliğimizin bittiğini düşündük. Bu konuyla ilgili İki firmada birbirini suçluyor. Arada müşteri mağdur oluyor. Bizim de aboneliğimiz biter bitmez bir daha D-Smart'a bulaşmayız. Doğru dürüst bir müşteri hizmeti bile alamadık.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  11:48

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ile ilgili gerekli kontrollerin sağlanabilmesi adına D-Smart üyelik numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren
  0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart

 • 15 Aralık
  13:38

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart