D-Smart Vadedilen Kanalları Açmıyor!

Barış Ö. |

Birkaç yıldır Digiturk üyesiyim. Birkaç gün önce kampanya ile spor yayınlarını izlemek için D-Smart Maxi paket aldım .İnternet üzerinden bugün aktivasyonu yaptım. Maxi paket üyelerine 31 Aralık 2013 tarihine kadar Ntv Sport Smart HD kanalının yayınının kapalı olduğunu gördüm. Müşteri temsilcisi ile konuştuğumda ilk önce 31 aralığa kadar açık dedi. Kesinleştirmek için sorduğumda ise teyit alıp sizi kapsamıyor bu kampanya, size kapalı dedi. Maxi paket üyelerine 31 Aralık 2013 tarihine kadar açık olan Ntv Sport Smart HD kanalının tarafıma açılmasını istiyorum..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  16:07

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 04.09.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Barış Ö.
  01 Eylül
  14:56

  Herhangi bir donus olmadi. Bu arada incelemem sonucunda farkettimki dsmart *daha fazla spor*kampanyasi ile maxi paket alan herkese 2 yil bu kanali hediye etmiş, kampanya sayfasinda modüllü uyelikler harictir diye bir ibarede bulunmuyor