16 Ocak 2016

D-Smart Vaatlerini Yerine Getirmedi, Geri Dönüş Bile Yapmadı!

D-Smart beni arayarak Tivibu'dan vazgeçirdi ve vadettiği şeyleri yerine getirmedi. 2 farklı konuda hem de. Ve 2 farklı konu için arayıp şikayet ettiğimde şikayet kaydı oluşturdular. Kayıtlarınızı dinleyin dedim. İkisinde de dönüş yapmadılar. Kendilerini ciddiyete davet ediyorum.

Ben Tiivibu'ya 100 TL cayma bedeli ödedim. Beni geri kazanmak için sabah akşam aradılar. Şimdi geri dönmüyorlar ama merak etmesinler bu şartlar altında cayma bedeli ödemeden de çıkarım ben üyelikten!

Emre 57 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi25 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25.01.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Emre 25 Ocak 2016

    aradılar must temsilcisi hatası olsa da bir seyin degismeyecegini belirttiler neden aradiniz diye sorduğumda sonucu bildirmek için dediler kesinlikle D-Smart kimseye tavsiye etmiyorum ancak müşteri kazanana kadar varlar

  • D-Smart Temsilcisi18 Ocak 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön