17 Haziran 2016

D-Smart Üyelik Problemim Hakkında.

Yaklaşık 1-1,5 ay önce aldığım D-Smart TV ve internet hizmetinden hiç memnun değilim.
Önce 4 ay taahhüt edilen hediye paketler ay sonunda kapandı. 2 gün boyunca bütün günüm müşteri hizmetlerine durumu anlatmakla geçti. 1 hafta kadar sonra ses kayıtlarını dinleyip açtılar.
Sonra 30-40 kanal yine kapandı, yine günlerce telefonda dert anlattım günler sonra kendiliğinden açıldı.

Şimdi de uydu alıcısı sabahtan beri güncelleme yapmaya çalışıyor, bugünüm de mavi bir ekran bakarak ve defalarca müşteri hizmetleriyle konuşarak geçti. Sonuç hala mavi bir güncelleme yapıyor görüntüsü ve "1 aydan önce size döneceğiz diyen, şaka mı yapıyorsunuz deyince 1 hafta içinde döneceğiz" diyen bir müşteri temsilcisi. Daha kaliteli bir hizmet verilmeli .

Nihat 425 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi22 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 22.06.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi17 Haziran 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön