24 Eylül 2013

D-Smart Üyelik Paket Değişikliği!

2012 kasımda uydu cihazım bozuldu. Bende yeni cihaz almak yerine D-Smart internet paketli D-Smart full pakete 2 yıl taahhütlü geçiş yaptım. TV tüplü olduğundan SD yayın olarak tabii. Bana gönderilen D-Smart kutusu dijital yayının ilk keşfedilişinde kullanılan kocaman bir kutu. TV tüplü olunca çalışsın yeter önemli değil dedim.

2 hafta önce HD yayınları alan Smart TV aldım. Ama gel görki D-Smart aramama rağmen bir türlü sonuca ulaşamadım. İnternetli paketler taahhüt süresince bir yere kıpardayamıyormuş. TV süper görüntü kalitesi kutudan dolayı iyi değil. Müşteri odaklılık diye birşey bekliyoruz umutla.

Doğan 215 Okunma

Cevaplar

  • Doğan 06 Ekim 2013

    Dsmart ile iletişime geçtiğimde hep bana şu hissiyatı yaşattılar, bundan seneler önce devlet kurumlarına veya belediyelere gittiğinizde çaresizce işinizi halletmeye çalışırken hissedilen duyguları hissettim. hani kimse sizi takmaz umursamaz ya sanki başınıza geleni sonuna kadar haketmişsinizdir ve ceremesini dibine kadar çekmek zorunda bırakılırsınız işte tamda o. Çözümüme gelince, dsmart uyduyu çıkardım ve smart tv olması avantajı ile uydu kablosunu tv ye takarak onun hd uydu alıcısını kullanmaya başladım. görüntü çok daha güzel dsmart sd yayınına göre. Arada bir ihtiyacım olursa şampiyonlar ligi diziler falan için yine takarım dsmart kutusunu. taahhüt sürem bitene kadar sınırsız dsmart neti kullanacağım. Taahhütüm bitince dsmart kutusundanda dsmart netten de kurtulacağım inşallah.

  • D-Smart Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 28.09.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Doğan 28 Eylül 2013

    Bugün (28 Eylülde) tekrar aradım. Malesef internetli kampanyadan yararlananlar başka bir kampanyaya geçemiyormuş. Bu nasıl bir şirket anlayışıdır. Yeni bir dsmart üyeliği açın diye de tavsiye verdiler birde. Tabii parayı yoldan topluyoruz. Ya bir yıl daha kalitesizliğe mahkum kalacaksınız yada yeni bir üyelik açacaksınız dedi kısaca. Diğer seçeneğide ben söyleyeyim. dsmart kutusunu bir kenara koyacağım ve dsmartneti bir sene daha kullanmaya devam edeceğim. bu arada başka bir dijital platforma geçeceğim veya HD bir kutu alacağım. Taahhüt sürem bitince dsmart ve dsmart-neti kapatacağım. bir daha da bulaşmayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön