D-Smart Üyelik İşleminde Yanlış Bilgi Verdi!

Sadık T. |

D-Smart Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede yanlış bilgilendirildim, kullanmak istediğim özelliği kullanamıyorum. Bayide decoder kontrolü yapıldığı esnada decoderin arızalı olduğu bayi çalışanlarınca anlaşılmış ve decoder bayide değiştirilmiş fakat daha sonra kurum bu decoderin parasını benden temin etmiştir.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bunun için kendilerinin yapacakları birşey olmadığını belirtmelerinden dolayı. Beni yanlış bilgilendirmelerinden dolayı üyeliğimin ücretsiz olarak iptalini talep ettiğim sırada da bunun mümkün olmayacağını belirtmelerinden. Yanlış bilgilendirmeden şikayetçi olduğumda müşteri hizmetleri çalışanları bana kayıtlara ulaşılamadığını bildirdi.

Etiketler :

Decoder / Receiver Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  12:19

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 07.10.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Sadık T.
  04 Ekim
  17:54

  D-smart üyeliğimin ücretsiz bir şekilde iptalini istiyorum