D-Smart Üyelik İptalini Kendine Göre Yorumluyor.

Hacı Mustafa H. |

Online işlemler 742 TL olarak belirledi cezayı telefonla görüştüğüm kişi 421 TL olarak belirledi. Kalan 21 ay üzerinden hesaplıyorlar. Kullanmış olduğum 3 aydan hesaplamaları gerekirken. Ayrıca kanal ekleme çıkarma hakları varmış. Yani şampiyonlar ligi paketini almam önemli değilmiş. Çünkü Galatasaray'ın hazırlık maçlarını yayınlayacaklarmış. Yani Bayer Münih - Real Madrid maçına para ödeyip Galatasaray Balçova yaşam maçını izleyebiliyorum. Eurolig ve şampiyonlar ligi olan paketimin hiçbir mantığı yok. Yine de paket bedelim 85 TL. Söz verdiği içeriği izletemeyen D-Smart üyeliğimin iptalinin sağlanmasını ayrıca her hangi bir ücret talep edilmemesini istiyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hacı Mustafa H.
  14 Kasım
  16:39

  Bittiği gün iptal ettirdim çok şükür. D-Smart a üyeyseniz ya da üye olmak istiyorsanız şimdiden Allah kurtartsın. 7 ayrı kişi aradı d Smart'tan. Şu sorun için yapacak bir şeyimiz yok diyen d Smart'ı bir görseniz ne teklifler veriyor. En son 85 TL'lik paketi 13 TL'ye bıraktı. Bedava verseler kullanmayın almayın aldırmayın. Bugün bedava der bunlar yarın 100 TL'der. İstediğimiz fiyatı istemekte özgürüz çıkamazsınız çıkarsanız şu kadar ceza ödersiniz derler. Aman uzak durun. 1 kere değil 10 kere düşünün.

 • 19 Şubat
  14:08

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart