16 Mayıs 2016

D-Smart Üyelik İptalini Bilerek Gerçekleştirmiyor.

Üyeliğimin iptali için firmaya 21 Nisan'da talepte bulundum ve akabinde yüzlerce defa iptal dilekçesini ve kimliğimin fotokopisini 02***** numaralı telefona faks çektim. Elimde başarılı bir şekilde faks gönderdiğime dair çıktılar bulunuyor. En az 10 defa D-Smart müşteri hizmetleri tarafından arandım ve her temsilciye durumu anlatmak zorunda kaldım, kendileri durumumu çözmekten ziyade beni iptalden caydırma ve bir fatura daha çıkarma konusunda uğraştı. Hiç bir şekilde iptali gerçekleştirmiyorlar. Ls yerimden çektiğim her faks muhatabına ulaşırken nasıl oluyorsa D-Smart'a ulaşmıyor. Üyeliğimin bir an önce iptal edilmesini ve tarafıma kullanmadığım üyelik için fatura çıkarılmamasını talep ediyorum. D-Smart'tan ve hiçbir şekilde yardımcı olmayan müşteri temsilcilerinden şikayetçiyim.

Ceyda 127 Okunma

Cevaplar

 • Ceyda 10 Haziran 2016

  İptal konusunda tarafıma mesaj ileteceklerini söylemelerine rağmen mesaj iletilmedi. Bugün müşteri hizmetlerini ben aradım, ve mesaj gönderdiklerini cihazı bugün teslim etmem gerektiğini söylüyorlar. Bana iletilmemiş bir mesajın sorumluluğunu almak zorunda değilim. Tarafıma cihaz bedeli yansıtılması halinde tüketici şikayetlerine gideceğim.

 • Ceyda 09 Haziran 2016

  Aboneliğim hala iptal edilmedi, D-Smart haftalardır aboneliğin sonlandırılması ile ilgili düzgün bir aksiyon alıp talebimi yerine getirmedi. Acilen aboneliğimin iptal edilmesini ve kullanmadığım halde çıkarılan son faturanın haksız yere çıkarıldığı için iptal edilmesini istiyorum.

 • D-Smart Temsilcisi17 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 17.05.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Temsilcisi16 Mayıs 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön