07 Mayıs 2013

D-Smart Üyelik İptalinden Sonra Kartımdan Ücret Alınmış!

09 mart 2013 tarihinde yazmış olduğum şikayetim sonucunda D-smart firması tarafından geri dönüş yapılmış, şikayetimde belirtmiş olduğum bedelin alınmayacağını belirtilmiş ve bunun sonucunda üyeliğimi sonlandırmıştır. Fakat 26.04.2013 tarihinde üyelik başlangıcında verdiğim kredi kartı bilgilerimi kullanarak 96.00 tl ücreti benim talimatım olmadan kredi kartımdan çekmiştir.

Müşteri hizmetleri ile 04.05.2013 tarihi saat 19.30 da 26 dakika görüşme yapılmasına rağmen sonuca ulaşılamamıştır. Kredi kartımdan benim talimatım olmadan 96 tl kesilmiştir. Bugüne kadar yapılan görüşmelere, yapılan itirazlara rağmen müşteri her zaman haksızdır.

Şeref 45 Okunma

Cevaplar

  • Şeref27 Haziran 2013

    Lütfen bu yazıyı okuyan arkadaşlara sesleniyorum ve bu konuda d-smart firmasının ürünlerini almamalarını bildiriyorum. Bildirme konusunda buraya yazma konusunda haklı olduğumu düşünüyorum. Çünkü ismini bile ağzıma almak istemediğim malum firma ürünün kullanımından cihazın teslim edilmesi süreci boyunca yaşatmış olduğu psikolojik durumum, yapmış olduğum görüşmelerde firma yetkililerinin genel tutum ve davranışları neden olmuştur. Firmadan tek isteğim benim numaramı ve kredi kartı bilgilerimi silmeleri reklam bilgilendirme yapmamaları doğrultusunda. Her mesaj ve mail sinirlerimi germekte ve günümün kötü geçmesine neden olmaktadır.

  • Şeref27 Haziran 2013

    D-smart firması bu konuda herhangi bir bilgilendirme yapmamış ve şikayetimle ile ilgili çözüm üretmemiştir. Dolayısıyla buraya dönüş yapılacak bilgilendirme olacak diye yazarak çözüm üretilemez.

  • D-Smart Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön