D-Smart Üyelik İptalinde Zorluk Çıkarıyor!

Erkan E. |

D-Smart üyeliğimi iptal etmek istiyorum ama her türlü zorluğu çıkarıyorlar. Bende habersiz beni abone yapıyorlar iptal etmek istediğimde 80 lira para istiyorlar. Bu şirket resmen yanıltıyor. Ben sizden abonelik mi istedim 10'larca kere aradım iptal için yok siz istemişsiniz diye ses kayıtlarını bana dinletin diyorum ben kendimden eminim onuda kabul etmiyorlar.

Sizin decoderi kırdım. En fazla 5 ay 10 lira şeklinde öderim bir daha sizinle işim olmaz sizin kendinizden haberiniz yok. Sakın cevapta yazmayın umurumda değil gelecek cevap.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan E.
  13 Mart
  01:57

  arkadaş siz siz olun d smart alırken dikkatli olun iptel etmek için aylarca uğraştırırlar sizi sorun yaşarsınız emin olun doğru düzgün kanlalrıda yok

 • Erkan E.
  22 Kasım
  14:13

  güven vermiyor müşteri ilişkileride sıfır

 • 23 Ekim
  13:55

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. Müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.