D-Smart Üyelik İptali Zorluğu!

Muharrem K. |

Dsmart üyeliğimi sonlandırmak için müşteri hizmetlerini aradığımda üye numaramın yazılı olduğu bir dilekçe ve kimlik fotokopimi postayla verdikleri adrese göndermemi istediler. Bu işi sadece ayrılmayı zorlaştırmak için yapıyorlar. Üye olurken bunlar istenmemişti. Bu belgeleri sadece zorluk çıkarıp işi uzatmak için istediklerinden eminim.Bankalarda bile bu gibi evrak istenmiyor artık.

İnsanlara üye olurken gösterdikleri kolaylıkları ayrılırken göstermeleri gerekmez mi. 2013 yılında bu tür işlem mi kaldı. Üyelik iptalimin telefonla yapılmaması halinde bir daha kesinlikle Dsmart üyesi olmam söz konusu bile olamaz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  18:41

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.04.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Muharrem K.
  15 Nisan
  19:29

  15-04-2013 Tarihinde dsmart müşteri hizmetleri tarafından arandım.Üyelik iptalim telefonla gerçekliştirildi.
  Teşekkürler