D-Smart Üyelik İptali Yapmıyorlar!

Doğukan S. |

D Smart maxi paket üyeliği ve D smart Net kampanyasından yararlanarak, 1 senelik taahhüt altında üyelik işlemlerimi aralık ayında başlattım. "yarım saat içinde açılacak" dedikleri internetim 6 gün boyunca açılmadı. Defalarca bunun için aradım ama beni devamlı olarak "bu akşam açılacak" şeklinde oyaladılar, açılmadı. Üyelik tarihimin başladığı günden itibaren geçen 7 gün içinde üyeliğimin iptalini istedim. Daha sonra beni aradılar ve taahhütlü olduğumdan dolayı üyeliğimi iptal etmediler. Kullanmadığım 1 ayın bedelini de cezalı ödedim ve iptal istedim. Dilekçe istediler, aynı gün yazıp gönderdim. Ulaştı bilgisini aldım. 2 Ay hiç aramadılar ve bugün 2 aylık fatura gönderdiler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğukan S.
  10 Mayıs
  13:33

  Tekrar Merhabalar;
  İlk şikayetimin ardından beni arayarak üyeliğimi iptal ettiklerini söylediler. Olmayan üyeliğimin olmayan borcunu da ödememi istediler. Elbetteki ödeme yapmadım ve yapmayacağım ama işin komik tarafı Mart ve Nisan faturalarını da biraz önce göndermişler. Şikayetimi tekrarlıyorum. Vatandaşın kazancına sonuna kadar göz dikmiş bir firmadır D-Smart. Yakında mahkememiz olacak, orada hesaplasacağız.

 • 08 Mart
  11:05

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz