D-Smart Üyelik İptali Yapılmıyor!

Mete G. |

Galatasaray Real Madrid maçını izlemek için aldığım D Smart Maxi Paket üyeliği aktif edilmediği için bu maçı izleyemedim ve ertesi gün müşteri servislerine ulaşarak üyeliğimi sonlandırma talebimi ilettim. Müşteri temsilcisi, üyeliğimi sonlandırdığını fakat bu görüşme dışında, kimlik
fotokopimi bir dilekçe ile APS kullanarak göndermem gerektiğini söyledi. Telefonla başlattığım üyeliğin, APS posta servisi ile sonlandırılması ve üyelik başlangıcında istenmeyen dilekçe ve
kimlik fotokopisinin üyelik sonlandırılmasında istenmesinı anlamıyorum bu isteklerini gerçekleştirmedim. 46 TL'lık bir fatura geldi ayrıca müşteri hizmetleri ile tekrar görüştüm. Taahhüt bozma bedeli olarak 150TL gelecekmiş.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  10:50

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 16.05.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.