D-Smart Üyelik İptali Yapılmıyor!

Ceyhun H. |

3 ay önce üyeliğim bitmişti ve ben üyeliğimi devam etmek istemediğimi bildirmiştim ve bunla ilgili evrakları da hazırlayıp yolladım fakat üyeliğim iptal olmadı tekrar müşteri hizmetlerini aradım bana bir dünya bahaneler buldular ve tekrar benden aynı belgeleri yollamamı istediler ve tekrar yolladım ayrıca bu belgeleri Aps aracılığıyla yollayıp her seferinde de 6. 50 bana masrafı var neyse ben yine yolladım ve bu sefer üyeliğimin kapanacağını ve tekrar ücret ödemeyeceğimi söylediler ve bu ay yani 3. kez bana fatura geldi ve aradım olayı anlattım ve benden yine aynı şeyleri yollamamı istediler. D smart soruyorum yetkililerine sizin müşteri anlayışınız bu mu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  12:31

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 10/04/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.