D-Smart Üyelik İptali Yapılmıyor!

Pelin V. |

Daha önce bu şikayetimi yazmıştım ''Sinema paketi satmak için defalarca taciz boyutunda aranıyorduk. Her defasında kabul etmediğimizi ve bir daha aramamalarını söyledik. Ama bu aramalar devam etti ve 16. 03. 13 de babam paketi almış. Ama pişman olmuş. 1 haftalık itiraz süresi var . Hemen paketi iptal etmek istediğimizi bildirdik fakat sürekli oyalıyorlar. Bugün kapanacak, yarın kapanacak diyorlar. Bu bir haftalık sürenin geçmesini sağlamaya çalışıyorlar. Yarın son gün. Yarın kapatmazlarsa bu ayın faturasına yansıyacak ücret'' Ertesi gün D-Smart bizi arayıp konunun gün içinde çözümleneceğini söyledi. Fakat aradan haftalar geçmesine rağmen hala paket iptali yapılmadı. Daha ne kadar oyalanacağız bilmiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  17:40

  Değerli Müşterimiz;

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 15/04/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz