03 Nisan 2013

D-Smart Üyelik İptali Yapılmıyor!

Yaklaşık 2 aydır D Smart kullanıyorum.Apartmanımda merkezi sistem kullanılıyor ve bir süre sonra yayın alamamaya başladım. Bu konu için D Smart teknik servisinden yardım istedim kendileri geldiler uydu cihazını değiştirdiler ve yine yayın alamadım. Çözüm olarak balkonuma bağımsız çanak anten kurulmasına karar verildi fakat oradan da yayın alınamıyor. Şuan benim istemim dışında D Smart üyeliğimi sonlandırmaktan başka çarem kalmıyor. Kendilerine bu bilgiyi aktardığımda son derece farklı bir metotla Aps ile dilekçe yollamam gerektiğini söylüyorlar hemen iptal yoluna gitmiyorlar ve kendilerininde bir çözüm bulamadıkları halde sözleşme feshi halinde bir ücret talebi konusunda net bilgi vermiyorlar.

Gizem 188 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Temsilcisi23 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. Müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletildiği tespit edilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Gizem 03 Nisan 2013

  D Smart bağlantı yapmadan önce benim apartmanımda merkezi uydu sistemi olduğunu biliyordu ve buna rağmen kurulumu yaptılar.Şimdi sorun çıkınca merkezi uydu olan apartmanlarda ne yazık ki D Smart sorun çıkarıyor diyorlar.Ve bana yasak olduğu halde çatıya çanak anten kurma konusunda dayatma yapıyorlar bizi ilgilendirmez diyorlar.Teknik servisi apartmanın merkezi uydu sistemini çözen kişilerle görüştüğü halde bu işlemin çözülemeyeceğini bildiği halde kendilerini saf dışı bırakarak suçu apartmana atıyorlar.2aydır çeken cihaz neden şimdi sinyal almıyor madem öyle?Ve sözleşmeyi feshedince istedikleri para neyin parası suçum olmadığı halde ?

 • Gizem 03 Nisan 2013

  D Smart bağlantımda sorun yaşıyorum ve apartmanımda merkezi sistem kullanıldığından bu sorun çözüme kavuşmuyor. Çözüm olarak apartman çatısına uydu kurulması öneriliyor fakat yönetim çatıya çanak anten kurulmasına izin vermiyor. D Smart bana bu konuda dayatma yapıyor ve sorun bizi ilgilendirmez diyor. Bende başka bir çözüm olarak paket değişimini öneriyorum böylelikle parasını ödediğim kanallara boşa para ödememek için. Bunu da kabul etmiyor. Kısacası ya sözleşmeyi feshedersin bedelini ödersin ya da ne yaparsan yap diyor. Şikayetçiyim! Beni zor durumda bırakıyorlar!

 • D-Smart Temsilcisi03 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön