D-Smart Üyelik İptali Yapılmıyor!

Recep G. |

Yaklaşık 1 aydır D-Smart üyeliğimi iptal etmeye çalışıyorum, ne hikmetse olmadı hala. Önce dilekçe ve kimlik fotokopinizi fakslayın dediler, verdikleri numaraya faksladım, hem de yaklaşık 30 kere, gitmedi. Sonra APS kesin yol dediler APS'ye verdim, evrak gelmedi dediler ki PTT'nin sitesinden de kontrol ettiğimde iletildiğini gördüm. Daha da vahimi, müşteri yetkilisi bana evrakın ulaştığını, 48 saat içinde bana döneceklerini söylediler. 2 gün geçti ben yine aradım, bu kez evrak iletilmedi dediler. Bu kez yine yeni bir faks numarası verdiler, diğeri sorunluymuş. Bugün tekrar faks çekeceğim. Normalde yeni bir tarifeye geçmek için iptal ediyordum, ama artık tamamen iptal etmek için yazacağım dilekçeyi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  14:00

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 12.08.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.