20 Mart 2013

D-Smart Üyelik İptali Yapılmadı!

D-Smart'un bu iptal numarasını bir kurumsal taktik haline getirdiğini. Aynı türden bu kadar çok şikayet olduğunu görünce şaşırdım. Yeni kampanyadan yararlanmak için kayıt olduğumda, eskisini iptal ettirmek için dilekçe gönderme ve müşteri hizmetlerini arama dahil her türlü talebi yerine getirdim. Arayan biri "tamam iptal ediyoruz, eski dekoder de sizde kalabilir" demesine karşın bu ay eskisi ve yenisi olmak üzere iki fatura birden geldi. Otomatik ödemeyle çekiverdiler tabi, ben bu firmanın bu yollara başvurabileceğini aklıma getirmediğimden otomatik ödemeyi iptal etmeyi düşünmemiştim. Bugün 3. kere aradım, yine sonuç yok.

Noyan 133 Okunma

Cevaplar

  • Noyan 01 Nisan 2013

    Ayrıca daha önce PK 138 Şişli olarak verdiğiniz iptal talimat adresini şimdi değiştirip aşağıdaki adresi vermiş olmanızın nedeni nedir, açıklayın. PK adresine iadeli taahhütlü, yani alındığı kanıtlanabilecek mektup gönderilemiyor olması ve bu yolla "talimatı almadık ki" diyebilecek olmanız mı? Üstelik talimatı aldıktan sonra arayıp da "tamam iptal ediyoruz, dekoder de sizde kalacak" diyerek süreci iki kere onaylayan elemanlarınızla yapılan telefon görüşmelerinin kayıtları da sizde duruyor. Tabi yok etmiyorsanız.

  • D-Smart Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön