07 Ekim 2015

D-Smart Üyelik İptali ve Cihaz İadesi...

D-Smart üyeliğimi iptal ettim cihaz iadesi süresi geçmiş olduğundan cihazı iade almayıp faturalandırıp ücretini almak istiyorlar. Cihaz elimde sağlam ve kullanmıyorum iade alınması için gereğinin yapılmasını istiyorum.

Aksi takdirde tüketici mahkemelerine başvuracağım. Teslim alınmadığı süre zarfındaki aylık kullanım bedelini ödemek sorun değil. Elimde kullanmadığım bir cihaza boş yere yüklü bir para vermek istemiyorum. Üye olurken iki günde işlemler tamamlanıyor. Ancak iş iptal olmaya gelince kırk dereden su getiriliyor. Haftalar sonra tarafımızla irtibata geçiliyor. Bu mudur hizmet anlayışı?

Bariş 399 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Temsilcisi06 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 06.11.2015 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Bariş 09 Ekim 2015

  Halen bekliyorum.

 • D-Smart Temsilcisi07 Ekim 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

 • Bariş 06 Ekim 2015

  Ne arayan var ne soran. Bu ne ilgisizliktir. Yazıklar olsun. Günah benden gitti. Gerekli yasal işlemlere başlıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön