26 Haziran 2015

D-Smart Üyelik İptali Sorunları.

D-Smart üyeliğimi 3.ayda iptal isteyerek 4.ayda ancak sonlandıra bildim (02.04.2015) dilekçe ile ve sonrasında tarafıma mesaj gönderileceğini ve 1 hafta içinde cihazı teslim etmem gerektiğini bildirdiler fakat bu tarihten sonra kimse aramadı SMS de gönderilmedi 13-23.04.2015 tarihinde kendim arayarak halen dönüş yapılmadığı belirttim, tarafınıza mesaj gönderilecek diyerek bu görüşmelerde konu kapatıldı.

Fakat yine kimseden dönüş olmadı taki 19.06 tarihinde gönderilen cihaz faturasına kadar ve çağrı merkezini arayarak neden fatura kesildiğini sorduğumda 09.04 tarihinde SMS atıldığını bildirdiler bana öyle bir SMS gelmediğini operatör/Turkcell kanıtlı söylememe rağmen işlem düzeltilmiyor.

Nizamettin 256 Okunma

Cevaplar

  • Nizamettin 26 Haziran 2015

    Değerli arkadaşlar bu SMS bana iletilmediğini kaç defa söylemem gerekiyor Turkcell bile o tarihte D-Smart tan gelen hatta o tarihte gelen SMS in olmadığını çağrı merkezi kayıtlı teyit ederken siz nasıl bu şekilde emin konuşabiliyorsunuz yasal haklar gereği mesaj dökümü alınamadığını biliyorsunuz o zaman siz bana bunu ispatlayın benim elimde SMS atıldı dediğiniz tarihten sonrasında d smart iptal birimi görüşme kayıtlarım var bunu göndermek istiyorum bunda bile yardımcı olmuyorsunuz nasıl çözüme kavuşturacağız bu konuyu yetkili ve mağduriyeti anlayacak bir yetkiliden destek rica ediyorum. Ürününüz 3. aydan itibaren söküldü ve elimde bekliyor bana teslim bilgisini vermediğiniz için. Dün son görüşmemde çağrı merkeziniz kartı söküp yerel kanal izleyebilirsiniz diyor dalga geçer gibi amacınız iptal eden müşteriye cihaz satmak mı?

  • D-Smart Temsilcisi26 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, E-postanızda belirtmiş olduğunuz konuya istinaden 09.04.2015 tarihinde 5336931118 numara üzerine (Sn.Abonemiz, talebiniz ile abonelik sözleşmenizin fesih işlemleri tamamlanmıştır. Cihazınızı 7 gün içinde en yakın D-Smart bayisine iade etmeniz gerekmektedir.) sms başarılı olarak iletildiği tespit edilmiş olup,faturaya müdahale edilememektedir. Saygılarımızla, D-Smart İnternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0 850 266 0 266 numaralı D-Smart İnternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi26 Haziran 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön