06 Mart 2014

D-Smart Üyelik İptali Sonrası Cihazı İade Edemiyorum

Kasım ayında dilekçe ile iptal ettiğim D-Smart aboneliğimden sonra cihaz teslimatı için herhangi bir süre sınırı verilmemiş olmasına rağmen şuan cihazı teslim almıyorlar ve biz size şu tarihe kadar teslim etmenizi söyledik diyorlar. Süreç içerisinde konuştuğum müşteri temsilcileri ya bilerek ya da bilmeyerek sürekli bir şekilde yanlış yönlendiriyorlar.

Şuan ise hem cihazı almıyorlar hem de çıkardıkları borcu ödememi istiyorlar. 1 günde abone ettikleri sistemden 3 aydan beri kurtulamıyoruz ve bilerek mağdur duruma düşürülüyoruz. D-Smart çalışanının hatalarını müşterisinden çıkarmaya çalışmaktadır.

Altuğ 103 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi14 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14.03.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi07 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön