D-Smart Üyelik İptali!

Mehmet A. |

Tam iki yıl önce D-Smart ile 2 yıl yıllık bir kontrat imzaladım ve iki yılım dolduğunda (25-10-2013) D-Smartımı iptal etmek istedim. Onlar bütün kanallarımın iletişimini kestiler (ücretsiz kanallar da dahil) ve kesin üyelik iptali için dilekçe göndermek zorunda olduğumu ve aksi halde kullanmasamda D-Smart faturamı ödemeye devam etmek zorunda olduğumu söylediler.

Dilekçeyi gönderiyorum sistem çalışmıyor. Dilekçeyi alıp birde kutuya işleme alması 48 saat sürüyormuş. Birde bu arada televizyon yatıyor hiçbir şey izleyemiyorum. 2 yıl sonra ücretsiz vermeleri gerekirken 60 TL ücret istiyorlar. Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  17 Nisan
  15:23

  yorum yapmaya bile gerek yok, firma milleti kandırıyor. hadi biz biraz internetten falan hakkımızı arıyoruz, biilmeyenleri tam soyuyorlar..

 • Mehmet A.
  05 Kasım
  16:31

  Konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştı ama bana farklı diğer kişilere farklı muamele yapılıyor. Birde konu ile ilgili benim size defelarca ilettiğim husus var hepsi kayıtlı: bana dsamrt kutusu 24 ay dan sonra sizin olacak denilmişti bayi tarafından. Ama şimdide 60 tl ücret isteniyor, ben buna karşıyım. Ve diğer bazı obeneliği bırakanlar bu 60 tl yi vermediler...

 • 05 Kasım
  14:24

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 30.10.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.