D-Smart Üyelik İptali.

Sevim B. |

Memnun kalmadığım için iptal etmek istedim. 1 haftadır beni süründürüyorlar 6 defa müşteri hizmetlerini aradım benden iptal için sürekli para istediler. Kuruluma da para verdim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevim B.
  28 Haziran
  17:53

  Snyetkililer ben hayatımda bu kadar rezalet görmedim ne kadar d Smart kullanan arkadaşlarım varsa bir bir hepsine iptal etmeleri için temkit edeceğim hele bir de Türk Telekom denilen firma ayrı bir rezalet önce iptal edemezsiniz sözleşme var diyorlar benim diyorum 14 gün yasal hakkım var hizmet yetersiz kullanmak istemiyorum diyorum 30 TL aktivasyon ücreti diyor oda yetmiyor 46 TL'de kurulummuş arkadaşım. Ne kurdunuz bana söyler misiniz daha bugün 5 kişi aradı en son arayan kadında yanlış hesaplamışlar 116 TL mis 10 kanaldan 5i çekmiyor diyorum verdiğiniz hizmet bir kuruş etmez diyorum çingene gibi sıkıştırıp duruyorlar bunu okuyan varsada geçmeyin arkadaşım. D-Smart'a sakin hata yapmayın

 • 28 Haziran
  09:32

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 27.06.2016 tarihinde cihaz iadesi için Bayi yönlendirmeniz sağlanmıştır.7 Günlük iade süreniz başlatılmıştır.En yakın D-Smart Yetkili Servisine cihazı iade edebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 28 Haziran
  09:31

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart