D-Smart Üyelik İptali!

Mehmet K. |

Ağustos 2010 tarihinde D-Smart'a 2 yıl taahhütlü abone oldum. Ocak 2013 tarihinde iptal dilekçemi gönderip üyeliğimin iptalini 19 Ocak 2013 tarihinde gerçekleştirdim. üyeliğimin iptaline rağmen tarafıma Şubat, Mart ve Nisan ayı faturaları yansımış olup, kredi kartımdan otomatik ödeme talimatı vasıtasıyla Şubat ve Mart ayı faturaları ödenmiştir. Müşteri hizmetlerini en az 10 defa arayıp sorunla ilgili şikayetimi ilettiğimde, "fatura danışmanına konu ile ilgili mağduriyetinizi ilettik, sizi en kısa sürede arayacaklar" dediler. İnsaf diyorum artık. Şu fatura danışmanı artık gönderilen şu mailleri görsün de, sorunuma bir çözüm bulsun. Fazla kesintileri de lütfen tarafıma iade edilsin.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  18:55

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 17.04.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.