22 Eylül 2015

D-Smart Üyelik İptal Süreci!

4 gündür 70 yaşındaki annemi ve beni süründüren ve her defasında farklı bilgiler verip işlemi bir türlü yapmayan D-Smart'tan şikayetçiyim. İş iptal aşamasına geldiğinde iknaya çalışırken kibarlar ancak kararlılık karşısında müşteri memnuniyetinden ve çözüm odaklı süreç izlemeden uzaklaşıyorlar. Bugün 4. gün ve her defasında farklı bilgiler ileten temsilcilerle de bu işin ne kadar zorlaştırıldığını görünce, uzun zamandır kullandığıma pişman oldum. Bir daha D-Smart mı asla.

Uğur 83 Okunma

Cevaplar

  • Uğur25 Eylül 2015

    22 Eylül 2014 saat 12:25'te gelen e-postada, iptal işleminin tamamlandığı bildirildi ve cihaz teslimini de yaptım ancak bugün saat 10:59 da gelen e-postada, iptal talebiyle ilgili evrakların tarafınıza ulaşmadığı aboneliğin ve faturalandirmanin devam ettiği bildirildi. Anladığım kadarıyla başıma bir iş açacaksınız ama hayırlısı deyip bekleyip göreceğiz.

  • D-Smart Temsilcisi24 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22.09.2015 tarihinde cihaz iadesi tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi22 Eylül 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön