26 Şubat 2015

D-Smart Üyelik İptal Sorunu!

Üyelik iptali için başvuruda bulunduğumuz D-Smart üyeliğimiz için D-Smart kendi bayilerine elden teslim ettiğimiz başvuru talebimizi bulamamış durumda ve bunun sonucu olarak üyelik kaydı yapmak için hiçbir evrak istemeyen bir kurum iptal etmek için evrak istemektedir. Ayrıca zaten internet paketi yanında bedava verildiği gün kurulum için 10 gün geç gelmiştir. Dahası telefonda konuştuğumuz kişiler sanki müşteri temsilcisi değil bizi ayarlayıp suçlamak için oraya oturumu insanlar. Ayrıca sözleşme süresi bitiminde zaten kendilerinin devam edip etmeyeceğimizi sorması gerekmez mi?

Gökhan 185 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 01 Mart 2015

    Sorunu çözemediler. Öğrendiğim bilgiye göre bakiye verilen evraklar hiç yerine ulaşamıyormuş cıldırmak üzereyim. Bir daha asla kimseye bedava dahi olsa D-Smart ürünlerinin hiçbirini tavsiye etmiyorum.

  • D-Smart Temsilcisi26 Şubat 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön