D-Smart Üyeliğimizi Kapatmıyorlar!

Aykut T. |

D-Smart aboneliğim aylık 12 liraya 1 sene taahhüt şartı ile yurt dışı maçlarını izlemekti iptal ettirmek için aradığımda benden taahhütlü olduğu için fazladan para alacaklarını söylediler. Bende şikayetvar.com sitesine olanları yazdım.Bilgilendirme için döndüklerinde bana 1 sene sonra ücretsiz olarak abonelikten çıkabilirsiniz demişti .Ben kendisine herhangi bir başvuru yapmam gerekiyor mu diye sorduğum da hayır kendiliğinden aboneliğiniz düşüyor herhangi bir başvuru yapmanıza gerek yok dedi .
Bunun üzerine bende 2013'ün 12. ayında biten aboneliğimin neden halen devam ettiğini anlamıyorum neden para ödüyorum ?

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  11:03

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03.02.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 30 Ocak
  15:18

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz