21 Kasım 2013

D-Smart Üyeliğimi Sona Erdirmiyor!

D-Smart'a olan üyeliğim 13 Kasım 2013 tarihinde bitti. Hemen 14'ünde başvuruyu yapıp daha sonrada evraklarımızı yollamamıza rağmen evrak elimize geçmedi diye üyeliğimizi sona erdirmiyor. Evrakın teslim ediliği kişiyi,teslim tarihini ve saatini telefonla bildirdim, şimdi de evrakın barkod numarasını bildirmemizi istiyorlar.

İşi gücü bıraktık telefonun başında sıra gelmesini, kayıt almalarını ve oradan oraya aktarmalarını bekleyip günü tamamlıyoruz. Böyle yaptıklarını duymuştum ama bu derece iyi niyetten uzak davranacaklarını tahmin etmemiştim. Bir daha asla bu şirketler grubu ile çalışmam. Biz defalarca istememize rağmen sözleşmemizi dahi 2 senedir elde edemedik.

Uygar 81 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi22 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön