D-Smart Üyeliğimi İptal Ettiler Cayma Ücreti Talep Ediyorlar!

Halil İbrahim T. |

2012 haziran ayında 1 yıl taahhütlü üye oldum. Süre içerisinde bazı sorunlar nedeniyle üyeliğimin iptalini istedim 10. ayda yazılı dilekçe ile başvurdum. Üyeliğim iptal edilmedi aylık normal faturalarım gelmeye devam etti bende normal ödemelerimi yaptım. Şubat ayı sonunda yayınlarım kapatıldı. Müşteri temsilcisi arayıp sorduğum da manuel olarak sonlanmış dediler borcum var mı dediğimde yok dediler. 4 nisan da bana 338 tl'lik fatura geldi Müşteri temsilcisini aradığımda cayma bedeli dediler. İtiraz dilekçesi oluşturdular mail ile itiraz ettim ama dönülmedi. Ben caymadığımı yayınlarımı kendilerinin sonlandırdığını söylediğimde dilekçeniz var dediler 10 ayda gönderdiğim dilekçeyi 4 ay sonra işleme koymuşlar.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil İbrahim T.
  20 Nisan
  12:54

  sorun çözüldü faturamın iptal edildiği bilgisi verildi emeği geçen herkese teşekkürler

 • 20 Nisan
  12:44

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.04.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.