12 Aralık 2015

D-Smart Uydu Yayını Ve Müşteri Hizmetleri!

000****** 27*** ve 000******* smart card no.lu iki Televizyon vericisi uydu yayınını sebepsiz yere D- Smart tarafından kesilmiştir. Müşteri hizmetleri telefondan cevap vermemektedir. İnternet üzerinden şikayet formu kabul edilmemektedir. Yayınımızın bir anda ikisinde de gitmesinin nedenini bilmiyoruz, öğrenemiyoruz ve iletişim kuramıyoruz, iki gündür yayın hizmeti verilmiyor. Gereği bilgilerinize arz olunur.

Mürüvvet 34 Okunma

Cevaplar

 • Mürüvvet02 Ocak 2016

  Daha önce de belirttiğim gibi d-smart' tin ilk müşterisiyim ilk aldığımda bana kesinlikle yayınlarımıza para ödemiyeceksiniz daima ücretsiz izleyeceksiniz demişlerdi fakat bu vaadlerini tutmadılar 29/12/2015 tarihinde yine yayını kestiler hizmet vermiyorlar para istiyorlar başta söylediklerini yapmıyorlar. Müşteriyi kandırma yoluna gidiyorlar

 • Mürüvvet17 Aralık 2015

  d-Smart müşteri temsilcisi beni arayıp 31 Aralığa kadar ulusal kanalları izleyebileceğimi fakat bu tarihten sonra hizmet vermeyeceklerini ilettiler. Benim yeni recever almamı ve 2 recever için aylık 30 tl. Ödemem gerektiğini ilettiler, bende ilk çıktığında ben bu cihazları alırken kesinlikle benden para talep etmiyeceklerini tüm yayınları ücretsiz izleyeceğimi iletmişlerdi dedim, yetkili kişiye bana yeni cihazları ücretsiz vereceksiniz ve aylık ücret talep etmiyeceksiniz değil mi? Dediğimde hayır ücret talep edeceğiz dediler. Bu esnaflığa uyuyor mu?. Bu müşteriyi aldatmaya (dolandırıcılığa) girmiyor mu?

 • D-Smart Temsilcisi14 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 11.12.2015 tarihinde yayın açılımı sağlanmıştır. Bahsettiğiniz kanalları izleyememe sebebiniz SD yayın yapan yayıncıların iletiminin bizim de D-Smart olarak SD yayın hizmetimizin sonlanmasıdır. Yıllar içinde yaşanan teknolojik gelişim dolayısıyla yeni bir döneme geçiyoruz bu aşamada sizi de mağdur etmemek için HD yayına geçişi çok avantajlı kampanyalarla sunuyoruz. Saygılarımızla.

 • D-Smart Temsilcisi14 Aralık 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön