20 Haziran 2014

D-Smart Uydu Alıcısı Sorunu.

2008 Yılında D-Smart abonesi oldum cihaz çanak anten 2 yıl taahhütle benim olacak bir kampanyaydı normal yayınlar ücretsiz izlenebilecekti 2 yıl bitiminde HD alıcı kampanyasıyla eski alıcım benden alınarak 2 yıl taahhütle HD alıcı verildi sözleşme bitiminde bu cihazın da benim olacağı söylendi. Ancak müşteri hattında bulunan ilgisiz ve bilgisiz kişiler yüzünden üyeliğimi iptal ettirmeye karar verdiğimde 1 operatör cihazın benim olmadığını kullanmaya devam edebileceğimi ancak mülkiyetinin D-Smart'a ait olacağını söyledi. Diğer operatör ise üyeliği iptal ettirirsem cihazın mülkiyetinin benim olacağını söyledi. İptal işlemini müteakip gelen mesaj da ise uydu alıcısını bayiye teslim etmem yazıyor.

Kerem 404 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 24.06.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi20 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön