D-Smart Uydu Alıcımı Geri İstiyor!

Volkan Ş. |

D-Smart ilk çıktığında ücretini ödeyerek standart cihazını aldım. Bundan iki sene önce taahhütlü olarak benim normal standart uydu alıcının SCART girişli HD uydu alıcısı ile takas ettim. Taahhüdüm 29 Ekim 2015 tarihinde bittiği için ücretli üyeliğimin iptal edilmesi istedim. Bunun için D-Smart uydu alıcımın iade etmemi istediler bende cihazın benim olduğunu taahhüdümün bittiğini söyledim.

Peki dedim benim eski standart D-Smart uydu alıcım geri verin bende bu cihazı size vereyim dediğimde eski cihazı veremeyeceklerini söylediler. Yenisi için ise 300 TL ücret ödemeniz gerekiyor dediler. Ben sadece eski cihazımı geri istiyorum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Decoder / Receiver Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Kasım
  14:13

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.11.2015 tarihinde cihaz iadesi için Bayi yönlendirmeniz sağlanmıştır.7 Günlük iade süreniz başlatılmıştır.En yakın D-Smart Yetkili Servisine cihazı iade edebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 23 Kasım
  14:09

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart