D-Smart Uydu Alıcım HD Olarak Değiştirilmiyor!

Gokhan Y. |

D-Smart gibi bir firmayı şikayet edeceğim hiç aklıma gelmezdi. Kampanya dahilinde olduğum için D-Smart uydu alıcımı HD'ye çeviremiyorum. Başvuru yaparken bana nasıl cihaz istiyorsunuz diye sorulmadı ve ücretini ödeyeyim HD uydu alıcı alayım dedim yine kabul etmediler.

D-Smart'la olan sözleşmemi iptal edip kampanya dahilinde kullandığım internetin ücretini ödeyip kapattıracağım. D*** bana güzel bir teklif sundu ve benimde aklıma yattı. Eğer D-Smart yetkilileri bu şikayetimi görürse ve bana yardımcı olurlarsa sevinirim. Olmazlarsa üzülerek belirteyim istemediğim halde ayrılmak zorunda kalacağım.

Etiketler :

Decoder / Receiver Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  13:20

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. Müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletildiği tespit edilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 55 65 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Gokhan Y.
  13 Temmuz
  21:22

  Zahmet edip yorum bile yapmadilar.