12 Aralık 2013

D-Smart Uydu Alıcım Güncelleme Sonrası Kilitlendi!

3 gün önce D-Smart uydu alıcı kendiliğinden güncelleme yapmaya başladı. Bir türlü bitmedi müşteri hizmetleri manuel olarak telefonda tekrar güncelleme yapmam için yardımcı oldu. Bu güncelleme sonrası yine bir türlü yayın başlamadı. Bu sefer hata mesajı verdi. Makine kartın takılı olmadığı (1 nolu) mesajı veriyor.

Aradığım uydu cihazında kartın bloke olduğunu ve en yakın bayiye giderek artırmak gerektiğini söylüyorlar. Onların hatası yüzünden beni 3 gün TV'siz bıraktıkları yetmezmiş gibi bir de bayi peşinde koşturacaklar. Bunu kabul etmiyorum. Eve kadar gelip en kısa zamanda cihazı faal hale getirmek zorundalar. En kısa zamanda sorunu çözmezlerse adli yollara başvuracağım.

Ahmet 417 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 20 Aralık 2013

  Müsait olmadığım saatlerde ararlarsa ulaşamazlar. İletişim bilgilerim değişmedi.

 • D-Smart Temsilcisi19 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 19/12/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

 • D-Smart Temsilcisi17 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

 • Ahmet 17 Aralık 2013

  Gürcüoğlu Bayiine gittim. Cihazı takıp baktılar, sorun kartta, elimizde kart yok deyip cihazı bana verdikler, hiçbir şey yapmadılar. Hiçkimse ilgilenmedi! Zeytinburnu' nda bir arkadaşım aracılığı ile başka bir d-smart bayii ile iletişim kurdum. Cihazın beslemesinin arıza yaptığını, gecikseydim evi dahi yakabileceğini söylediler. Beslemeyi değiştirdiler ve sorun düzeldi. Fakat Bakırköy ile Gürcüoğlu ilgileniyorsa neden servis hizmeti vermiyor? Böyle bayilik mi olur? Hele böyle tehlikeli bir durum varsa bu cinayete teşebbüstür! Emniyetin bu konuda dikkatini çekmek istiyorum. Bu bayii (Gürcüoğlu) cezalandırılmalı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön