26 Nisan 2016

D-Smart Usulsüz Tahsilat!

Uzun zamandır üyeliğim bulunan D-Smart platformuna internet ekletmek için çağrı merkezlerini arayarak yardımcı olmalarını istedim. Çağrı merkezi taahhüt yaptırmam karşılığında interneti bağlayabileceklerini söyledi. Taahhütümü internetin bağlanması şartıyla kabul ettiğimi dile getirdim. Fakat 1 ay kadar bir süre geçmesine karşın internetim bağlanmadı, üstelik almadığım hizmetin parasını ödedim. Ayrıca D-Smart' ı iptal ettirmek istediğimde faturaya yansıtılan kutu bedelini ödememe rağmen kutusunu ve kumandasını teslim etmemi istediler. Tüm bunları da yapmama rağmen 387 lira taahhütü bozma bedeli ödedim.

Mete 96 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi26 Nisan 2016

    Değerli Abonemiz, D-Smart’ tan almış olduğunuz hizmete ilişkin abonelik sözleşmesinin herhangi bir zamanda iptali halinde Tüketici Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında herhangi bir cezai bedel talep edilmemektedir. Bununla birlikte, abonelik taahhütü vermiş olan abonelerimizin, taahhüte rağmen süresinden önce iptal talebinde bulunmuş olması halinde, taahhüte istinaden kampanya kapsamında verilen indirimler ve giderler talep edilmektedir. Saygılarımızla.

  • D-Smart Temsilcisi26 Nisan 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön