22 Nisan 2016

D-Smart TV Yayınlarımın Kesilmesi!

Yaklaşık olarak 3-4 senedir D-Smart kullanmaktayım. Faturalarımı 1 ay gecikmeli de olsa ödemekteyim. Zaten ödenmediği takdirde yayınları kesiyorlar. D-Smart'tan gelen mesajla fatura ödemesi yapmadığım takdirde 21 Nisan' da yayınların kesileceği bildirildi. Bende 21 Nisan saat 18:45-19:00 civarlarında 1 adet faturayı ödedim. (Ödenmemiş 1 adet faturam kaldı) ödeme yapıldıktan sonra yayınlar vardı. Her nedense yayınlar yarım saat sonra kesildi. Haziran 2016 tarihinde sözleşme sürem bitecek. 21 Nisan günü aynı saatlerde beni aradılar uzatalım diye bende uzatmak istemediğimi başka bir platforma geçeceğimi söyledim. Bu sebepten yayınlarımı kestikleri düşüncesindeyim. D- Smart kuruluş aşamasında da 15-20 günde ancak bağlantı yapabildiler. Müşteri hizmetlerini aradığımda özellikle akşamları 10 dk. ile 30 dk. arasında bekletiyorlar.

Özgür 235 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi25 Nisan 2016

    Değerli Abonemiz; Borçtan açma kapama bedeli 2 aylık ödenmemiş faturası bulunan tüm abonelerden talep edilen yasal bir ücrettir. Bu sebeple açma – kapama ücretlerine müdahale edilememektedir. Saygılarımızla.

  • Özgür23 Nisan 2016

    Aşağıdaki paylaştığım şikayette de aynı durum söz konusu. D-Smart Haksız Kazanç Elde Ediyor! Engin a. | 22 Nisan 2016 09:13 5 yıla yakın bir süredir D-Smart kullanıcısıyım. İki fatura üst üste bindiğinde bana yayınların kesileceğine dair mesaj gelirdi, arar eski faturamı öderdim, yayınlar kesilmezdi. Nisan ayı içerisinde de benzer durum yaşadım ama neye hikmetse TV kesildi ama internet duruyor. Bu bahaneyle de 20 TL ücret alacaklar. O zaman geçmiş aylarda neden hiç kesilmedi?

  • D-Smart Temsilcisi22 Nisan 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön