14 Eylül 2015

D-Smart TV Yayını Düzeltilemiyor!

D-Smart'tan 24 ay üyelik ile internet ve TV yayını hizmeti satın almıştım. Aldığım gün sanırım aklım başımda değildi. TV yayını konusunda 18 aydır sorun yaşıyorum. Yağmur yağar yayın gider, şimşek çakar yayın gider, kar yağdı, soğuk oldu, sıcak oldu, önündeki ağacın dalları büyüdü hep sorun.

Yetkili servis ha bire değişiyor. En sonuncusu inanılmaz saygısız çıktı. Yayın yok diyorum şikayetinizi ayrıntılı açıklayın diyor. Yayın yok TV simsiyah diyorum anlamadım diyor. Daha nasıl anlatabilirim kardeşim. Yayın yok TV simsiyah işte. Ses yok görüntü yok. Geliyorlar her seferinde 30 TL servis ücreti alıyorlar. İki gün sonra yine arıza. Evde 80 yaşında annem beni arıyor yine aranıyor yine servis ücret...

Hande 84 Okunma

Cevaplar

  • Hande17 Eylül 2015

    Şikayetimden önce de aynı ilgi ve alakayı gösterseniz, servis elemanları nazik olsa ve yaptıkları işlemleri bildiren kağıdı bize verseler şikayetime gerek kalmazdı... Umarım bundan sonra aynı nezaket ve titizlikle çalışmaya devam edersiniz. İlginize teşekkürler.

  • D-Smart Temsilcisi17 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.09.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi15 Eylül 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön