21 Eylül 2015

D-Smart TV Aboneliğimi Dondurmuyor, Telefonlara Gün Aşırı Bakmıyor.

D-Smart müşteri hizmetlerini gün aşırı defalarca aramama rağmen hiçbir şekilde gün içinde ulaşamıyorum. Ayrıca TV aboneliğim var ve bunu dondurmak istiyordum,yaptığım görüşmede internet aboneliklerinin dondurulduğu fakat TV aboneliklerinin dondurulmadığı bilgisi verildi. TV abonelikleri neden dondurulamıyor?

Sorduğumda hiçbiri adam gibi cevap veremiyorlar. Madem donduramıyorsunuz bende iptal edeyim dedim bana aboneliği iptal etmek için 313 TL tutar çıkardılar. 2-3 ay Öncesinde yine iptal ettirmek istediğim zaman müşteri hizmetlerini aradığında 200 kusur bir rakam söylediler neye göre hesaplama yapılıyor diye sorduğumda sistem hesaplıyor diyorlar. Peki neye göre hangi kritere göre?

Atakan 424 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi23 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22.09.2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi21 Eylül 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

  • Atakan 21 Eylül 2015

    İnsanları tamamen keriz yerine koymaktan başka bir durum değil. Yetkili bir arkadaşla görüştüğümde ise bir sistem kurulmuş bu sisteme ayak uydurmak zorundasınız der gibi cevaplar ve konuşmalar geçiyor. Benden eğerki 313 TL'lik bir tutar tahsil ediyorsanız iptal edilmesi için bunu neye göre talep ettiğinizi belirtmeniz gerekiyor. 2-3- ay öncesinde 200 küsur bir rakam söylenmişken şimdi neden 313 TL neden artıyor? Bundan 5 ay sonra aradığımda buna göre o zaman 700-800 TL gibi bir rakam mı tahsil edilecek. Yasal olarak tüm haklarımı arayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön