D-Smart Türk Kanalını İzleyemiyorum!

Ulvi T. |

2 gündür D-Smart ve LG teknik destek hattı arasında telefon görüşmem 100 dakika'yı bulmuştur. Bunun sonucunda izleyebildiğim tek Türk Kanalı kalmadı . Yabancı kanallar görüntüleniyor D-Smart kanallarsa hiç yok. Bunun sonucunda müşterinin sorununu sadece telefonda çözmeye çalışan D-Smart ve LG teknik destek'i kınıyorum.

Görüştüğüm onca müşteri temsilcisinden farklı cevaplar almak (kimi şunu yapın, kimi biz bir şey yapamayız bayiye gidin) işin sinir bozucu kısmı. Sonuç olarak D- Smart'a bulaştığıma pişmanım .

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ulvi T.
  05 Ağustos
  17:04

  İnceleme ne yapıldı merak ediyorum bana iletilen bilgi ne onu da merak ediyorum!!Müşteri süründüren bir anlayışınız var.1 kere arayıp sorun nedir nezaketi bile yok firmanızda.

 • 05 Ağustos
  17:00

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 05.08.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.