07 Temmuz 2014

D-Smart THY Euroleague Maç Yayınları Taahhüdü.

2013 yılında 24 ay taahhütle D-Smart'a üye oldum. Üye olma sebebim THY Euroleague Basket maçlarını izlemekti. D-Smart ile yaptığım görüşmede yayın hakkının 2015 yılı sonuna kadar D-Smart'ta olduğunu ifade ettiler, bende üye oldum. Ancak Euroleague basket maç yayın hakkının Digiturk tarafından satın alındığını öğrendim. D-Smart'a sadece Euroleague Basket maçlarını izlemek için üye olduğumdan üyeliğimin bir anlamı kalmamıştır. D-Smart bana vermiş olduğu taahhüdü yerine getirememiştir. D-Smart bize üyeliğimizi koşulsuz ve bedelsiz iptal hakkı tanımalıdır.

Naci 763 Okunma

Cevaplar

  • Naci13 Temmuz 2014

    Sn site yönetimi; önce sizlere mağduruyetimize değer verip gündeminize aldığınız için binlerce kişi adına teşekkür ederim. D-smarta gelince defalarca müsteri hizmetleri ile görüşüp derdimi anlatmama rağmen hala bir çözüm üretmiş değiller. Bu siteye de ''müsteri ile görüşüldü ''diye mail atarak güya sorunu çözmüş imajı veriyorlar. Tek çözümleri şu: '' siz üyelik iptali müracatı yapınız bizde 450 TL gibi bir rakam ceza kesip üyeliğinizi bitirelim. Zaten ben 2015 yılı sonuna kadar üye olarak devam etsem bu cezadan daha az para öderim. Oysa ana sorun; 2013 yılında açıktan reklam ve ilanlarla ve telefon görüşmelerimizde Turkish airlens eurolieuge basketbol maç yayın haklarının 2 yıl kendilerinde olduğu ve bunu bize izlettirecekleri kendi taahhütleri idi. Kendi vaatlerini yerine GETİRMEDİKLERİ gibi utanmadan üzerine ceza keselim diyorlar Konuya tekrar eğilmeniz sadece benim sahsi durumumla ilgili değil benim pozisyonumda olan binlerce kişinin ortak sorunudur. D-smartın kazandığı haksız ve hukuksuz milyonlarca TL nin önüne geçeceksiniz. ve çok büyük bir kamu hizmeti görmüş olacaksınız. Tekrar ilginize teşekkür eder konuyu yeniden ele almanızı umud ederim saygılarımla Naci kaya

  • D-Smart Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır 08.07.2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön