D-Smart Telefon Datalarını Satıyor!

Mustafa L. |

Dün bilmem ne termal otelinden arandım ve M** L** ile görüşebilir miyiz dediler. Benim numaramla annemin adına kayıtlı olduğu tek yer D-Smart'tır. Başka hiçbir yerde benim telefon numaramla annemin adının kaydı yoktur. Bu kadar aciz bir şirket misiniz de telefon datalarını satıyorsunuz, ya da çalışanlarınız sizden habersiz datalarınızı alıp satıyorlar. Sizi dava edeceğim bilginiz olsun. Yıl sonunda da taahhüdüm biter bitmez üyeliğimi iptal ettireceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa L.
  31 Ağustos
  14:29

  Belki siz belki calisanlariniz, bunu bilemem fakat tek bildigim şey annemin adına benim telefon numaramin kayıtlı olduğu tek yer sizin aboneliğiniz. Ya siz ya da calisanlarinizdan birisi telefon datalarini satmis. Bilginiz olsun. Bununla ilgili de elimden geldigince şikayette bulunacagim. Sozlesmem gereği benim hiçbir bilgim 3. Sahislarla paylasilamaz.

 • 29 Ağustos
  10:34

  Değerli Abonemiz,

  Farklı firmalara sizin hangi paketi kullandığınızı, taahhüt sürenizi veya abonelik detaylarınızı içeren herhangi bir bilgi paylaşmıyoruz, yapılan aramaların firmamızla ilgisi bulunmamaktadır.
  Belki sizden alacağımız detaylarla bizler de bir ize rastlarız. Şikayetiniz kayıt altına alınmıştır. Bilgilendirmeniz için ayrıca teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

 • 29 Ağustos
  10:29

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart