D-Smart Teknik Servis Yayın Sorunumu Gidermiyor!

Kadir A. |

D-Smart'ın teknik servis hizmetlerinden memnun değilim. Teknik servis ağı yok telefonla size aratıp saatlerce yok onu yapın yok şunu yapın gibi yönlendirmelerle sorun çözmeye çalışıyorlar. Suya sabuna dokunmadan oturdukları yerden para kazanıyorlar. Yayınlar kesiliyor bağlantı sorunları oluyor günlerce yayın izleyemiyoruz. Durup dururken kartı doğru takın v.s mesajlar geliyor. Yayın engelleniyor fakat fatura eksiksiz geliyor.

Firma satış sonrası serviste ilgisiz yerinde hizmet bekliyoruz ve bu hizmeti abonelik boyunca ücretsiz vermek zorunda sorunları çözün verilmeyen hizmetin bedelini alıyorsunuz. Haksız kazanç oluyor sorunlar devam ediyor çözülmüyor.

Etiketler :

Teknik Servis Personel Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir A.
  08 Kasım
  18:49

  kötünün iyisi

 • 05 Kasım
  17:02

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 05.11.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.