18 Ocak 2014

D-Smart Teknik Servis İlgilenmiyor!

Adıma kayıtlı 2 adet D-Smart mevcut. Bir tanesini Çorlu'da kullanıyorum biri de İstanbul'da. Dün itibariyle müşteri hizmetlerini arayıp, sinema ve belgesel kanallarını açtırmak istedim. Müşteri hizmetleri yapamadığı için teknik servise götürmemi istedi. En yakın hizmet, ben Feriköy'deyken Mecidiyeköy'de. Koskoca Şişli'de yok. Koskoca Taksim'de yok. Bunun dışında, yıllardır parasını ödediğim hizmete başlarken kaliteli sonsuz sorunsuz.

D-Smart beni teknik servisini ayağına gönderiyor. Teknik servisle konuştuğumda ise, hanımefendi SHS hizmeti isterseniz müşteri temsilcisinden 30 TL para almayız diyor. Hem eğitimsizler hem de ilgisizler.

Selda 85 Okunma

Cevaplar

  • Selda20 Ocak 2014

    D-Smart ile bugün yapmış olduğum görüşmeye istinaden belirtmek istediğim bir husus mevcut.Bu şikayetimi sitenize yazdıktan sonra, kendi işimi kendim görüp, teknik servisin ayağına gidip sorunumu düzelttim.Bu sebeptendir ki, D- Smarttan ikinci bir yorum olarak, müşterimizin sorunu tarafımızdan düzeltilmiştir gibi bir cevabı asla kabul etmediğimi şimdiden belirtmek istiyorum!

  • D-Smart Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön